כמה מילים עלי

אחרי הצבא, כאשר התיישבתי לבחור מסלול לימודים שיקבע את המקצוע שלי בעתיד, התלבטתי רבות בין הוראה לבין משפטים.
תחום החינוך נראה בעיני כשליחות משמעותית ומשמחת
ומצד שני תחום המשפטים משך אותי בשל הסדר וההרמוניה המצויים בו באופן פוטנציאלי אילו העולם באמת היה מתנהל לפי החוקים…
כפי שניתן להיווכח מהאתר, בחרתי במשפטים.
העובדה שכעבור מספר שנים מצאתי את עצמי מייצגת עובדי הוראה, בתי ספר והורים מול המערכת היא לא מקרית. אני מאמינה בעבודה מתוך חיבור ללקוחות כאנשים ומתוך הערכה והיכרות עם העולם שבתוכו הם מתנהלים, במקרה שלי מדובר במערכת החינוך.
הדרך המקצועית שעשיתי הובילה אותי לתחום זה באופן טבעי.

בתחילת דרכי שימשתי כפרקליטה בפרקליטות מחוז ירושלים וייצגתי את המדינה בעתירות מנהליות, בהמשך שימשתי כעוזרת משפטית בבית הדין לעבודה בירושלים וצברתי ניסיון בתחום דיני העבודה. במהלך שש השנים שלאחר מכן ועד שנת 2013 שימשתי כיועצת משפטית בלשכה המשפטית במשרד החינוך. במהלך שנים אלה ניתנה לי הזדמנות לי להכיר באופן מעמיק ומבפנים את מערכת החינוך על כל היבטיה המגוונים, את בעלי התפקידים העובדים בה וכן זכיתי להיווכח כיצד מתקבלות החלטות על ידי גורמים במשרד.

החל משנת 2013 אני עו"ד פרטית ומאז זכיתי ללוות, לייעץ ולייצג עשרות מוסדות חינוך, עובדי הוראה, הורים ותלמידים וכן מעסיקים.

אשמח ללוות גם אתכם ולהעניק לכם מהניסיון הרב שצברתי בתחום.

הניסיון המקצועי שלי

עו"ד יעל טישלר מצויה מעל 14 שנה בזירת משפט החינוך בישראל.
בתחילת דרכה שימשה עו"ד טישלר כפרקליטה בפרקליטות מחוז ירושלים וייצגה את המדינה בעתירות מנהליות. בהמשך, שימשה כיועצת משפטית של נשיאת בית הדין לעבודה בירושלים, השופטת דיתה פרוז'ינין וצברה ניסיון בתחום משפט העבודה.
במהלך שש שנים עד לשנת 2013 שימשה כעו"ד בלשכת הייעוץ המשפטי במשרד החינוך.
במסגרת עבודתה בלשכה המשפטית במשרד החינוך, העניקה עו"ד יעל טישלר ייעוץ משפטי שוטף למחוז ירושלים ולמנח"י (מנהל חינוך ירושלים), והייתה היועצת המשפטית של האגף לחינוך מוכר שאינו רשמי ושל הגף להערכת תארים במשרד החינוך, הייתה מעורבת בתיקי עבודה שהוגשו נגד משרד החינוך וכן בעתירות מנהליות.
בנוסף, במסגרת תפקידה בלשכה המשפטית עו"ד יעל טישלר ייצגה את משרד החינוך בדיונים בוועדת החינוך של הכנסת, הייתה שותפה לתיקוני חקיקה, וכן ייצגה את משרד החינוך בוועדות ערר לפי חוק פיקוח על בתי ספר. כמו כן, הייתה שותפה לעריכת נהלים שונים עבור החינוך המוכר שאינו רשמי והגף להערכת תארים מחו"ל.
החל משנת 2013 ועד שנת 2020 הייתה שותפה במשרד רז מורג טישלר אשר עסק במשפט החינוך על היבטיו השונים, בכלל זה דיני עבודה ומשפט מנהלי.
עו"ד יעל טישלר היא בעלת תואר ראשון במשפטים ותואר שני במשפטים בהתמחות במשפט ציבורי.
בנוסף, עו"ד יעל טישלר היא מגשרת מוסמכת מטעם 'קבוצת גבים'.
לאחרונה מונתה עו"ד יעל טישלר על ידי שר המשפטים לשמש כוועדת ערר לפי חוק מענק לעידוד תעסוקה (הוראת שעה- נגיף הקורונה החדש) ולפי חוק בתי הדין המנהליים.

עו"ד טובה כהן

עו"ד טובה כהן הצטרפה למשרד לאחרונה והיא מביאה עימה ידע רב בדיני עבודה, דיני חינוך וליטיגיציה, תחומים בהם היא מתמחה.

עו"ד טובה כהן היא בוגרת תואר ראשון במשפטים (L.L.Bׂׂ) מטעם אוניברסיטת בר אילן. חברה בלשכת עורכי הדין משנת 2016.

התמחתה ברשות התאגידים במשרד המשפטים, שם עסקה בפיקוח על עמותות, פירוקים של עמותות ובקרה על מנהל תקין. לאחר מכן, עבדה במשרדים העוסקים בדיני עבודה וחינוך, מתן ייעוץ שוטף למעסיקים ולעובדים וייצוגם בבתי הדין לעבודה.