הורים ותלמידים2020-11-05T09:10:37+02:00

הורים ותלמידים

כהורים אתם תמיד רוצים את הטוב ביותר עבור ילדיכם ובצדק!
על מנת להשיג את הטוב ביותר עבורם, נדרש לא פעם מאבק מול מערכת החינוך אם זה בתחום שיבוץ התלמיד וקבלתו למסגרת, זכאותו לחינוך מיוחד, הסעות לבית ספר או התאמות בבחינת בגרות ועוד. המשרד מייעץ, מלווה ומייצג הורים בתהליכים מול מערכת החינוך, בזכות הניסיון הרב וההיכרות המעמיקה של עו"ד יעל טישלר את מערכת החינוך, הדרך שלכם תהיה פשוטה וברורה יותר.
מוזמנים לפנות ולהתייעץ.

  • ייצוג בוועדות החינוך המיוחד –
    ועדת זכאות ואפיון וועדת השגה.

  • הסעות תלמידים

  • מיון, קבלה והרחקה של תלמידים

  • שיבוצים והעברות תלמידים

  • התאמה בבחינות בגרות

מאמרים

חינוך ביתי

חינוך ביתי מרבית ההורים בוחרים "לזרום" עם המערכת ולשלוח את ילדיהם ללמוד בבתי הספר. אולם יש הורים שמתוך אידאולוגיה מבקשים לחנך את ילדיהם בעצמם

האם ניתן לבטל את החלטת משרד החינוך בעניין פסילת בחינת בגרות ?

טוהר הבחינות הוא עקרון המחייב נבחנים לשמירה על הגינות ויושר בביצוע בחינות הבגרות. חוזר מנכ"ל שהוציא משרד החינוך קובע את כללי ההתנהגות בבחינה ומסדיר

סיפורי הצלחה

קטין נ' עיריית לוד, עיריית רמלה ומשרד החינוך
עת"מ 47277-08-20
העותר תלמיד בבית ספר ממלכתי דתי ברמלה, בעל לקויות למידה וזכאי לכיתה קטנה בהתאם להחלטת ועדת אפיון וזכאות. מטעמים חינוכיים ודתיים ביקשו הוריו להעביר את בנם ללמד במסגרת חרדית מחוץ לעיר מגוריהם, בלוד. מנהלת בית הספר החרדי בעיר הסמוכה הסכימה לקבלו אולם מפקחת משרד החינוך מנעה את השיבוץ ולפיכך עיריית לוד סירבה להנפיק לתלמיד אישור לימודי חוץ. ערעור שהוגש על דחיית בקשת העברה לא נענה על ידי משרד החינוך. לפיכך, הוגשה העתירה. לאחר הגשתה, חזרו בהם משרד החינוך ועיריית לוד מהחלטתם, לתלמיד ניתן אישור לימודי חוץ והוא החל את שנת הלימודים במוסד החינוכי המבוקש.

קטין נ' משרד החינוך
עת"מ 31791-01-14
עתירה שעניינה בבקשת התלמיד באמצעות הוריו להתאמות בבחינת הבגרות במקצועות רבי מלל. בית הספר ביקש מוועדת התאמות מחוזית במשרד החינוך בחינה בעל פה במקום בחינה בכתב וסורב למרות שבשנים קודמות התלמיד קיבל התאמות אלה. בית המשפט המחוזי קבע כי החלטת ועדת הערעורים העליונה הינה פגומה והתקבלה בהליך לא תקין לנוכח העובדה כי נשללה מהתלמיד זכות הטיעון טרם הוחלט על שלילת זכותו להתאמות. העתירה התקבלה.

אני פה כדי לעזור לכם,
השאירו פניה ואדבר איתכם בהקדם


    עבור למעלה